Rreth kompanisë

Shenzhen Anconn gome dhe plastike Ind. Ltd.
  • rubber grommet
  • rubber grommet

Rregulloje të gjitha silikoni, gome dhe plastike pjesë, për shembull:  priza, pengesë, kapele, këmbët, buttons, sleeves, extruded  tuba, shirita, mbërthen, mbërthen shkumë, trajton, GROMMETS,
këshilla, washers, pads, bushings, llamba, duke ecur këmbët rrinë , gota thithje, unaza vulë, Rondelet, o unaza, dampers, pajisje palestër, dhe të tjera ndryshon artikuj.

Lexo më shumë
Shiko te gjitha